Umów się na spotkanie

tel. 12 426 46 76

ul. Chodkiewicza 17

31-532 Kraków

(przecznica z ul. Grzegórzeckiej)

biuro@kancelariawkrakowie.pl

Wyślij wiadomość lub pytanie o wycenę

Pola oznaczone * są wymagane.

Jeżeli szukają Państwo radcy prawnego w Krakowie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Świadczymy kompleksowe usługi prawne, w przystępnych cenach, na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń.

Zajmujemy się sprawami z zakresu:

-prawa cywilnego  (w szczególności zobowiązania - umowy)

-prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie)

-prawa spadkowego (nabycie spadku, odrzucenie spadku, wznowienie postępowania spadkowego)

-prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (umowy o pracę, wypowiedzenia, opracowywania dokumentów dla pracodawców - wzorów umów o pracę, o zakazie konkurencji, o powierzenie przetwarzania danych osobowych, regulaminy)

-prawa gospodarczego

-ochrony konsumentów

-prawa administracyjnego

W ramach prowadzonej przez nas działalności, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty umów, reprezentujemy klientów przed sądami  i organami administracji. Wykonujemy również usługi polegające na pełnieniu dyżurów radcy prawnego w siedzibie przedsiębiorcy. Przeprowadzamy audyty prawne dokumentacji i umów znajdujących się w obiegu konkretnych przedsiębiorców i spółek.

Pomagamy w rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym poprzez udział w negocjacjach ugodowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do Państwa spraw, dzięki czemu dostosowujemy odpowiedni zakres usług, gwarantujemy szybki przepływ informacji pomiędzy nami i naszymi klientami, dokonujemy wstępnej wyceny usług. Swoją pracę wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności, z zaangażowaniem, dbając jednocześnie o zachowanie dobrej atmosfery współpracy z osobami, które powierzyły nam prowadzenie swoich spraw. Oferujemy elastyczne godziny spotkań, istnieje możliwość umówienia spotkania również poza godzinami pracy kancelarii, a także poza jej siedzibą.

W ramach świadczenia usług prawnych z zakresu prawa pracy pomagamy m.in. w sporządzaniu pozwów, apelacji, prowadzimy sprawy związane z ustalaniem stosunku pracy, wypowiedzeniem umowy o pracę, odpowiedzialnością za mienie powierzone, karami porządkowymi, zwolnieniami grupowymi, reprezentujemy pracowników jak również pracodawców.

Zajmujemy się sprawami z dziedziny prawa cywilnego, w tym przede wszystkim prawo zobowiązań, niedotrzymanie warunków zawartych umów, w tym również umów deweloperskich, windykacja należności.

Reprezentujemy klientów w sprawach rodzinnych w tym m.in. alimenty, rozwody, władza rodzicielska.

Reprezentujemy osoby pokrzywdzone w sprawach karnych, w tym oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych oraz powodów cywilnych.

Pomagamy opracowywać odwołania od decyzji organów administracyjnych, sporządzamy również skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych i skargi do NSA. Zajmujemy się m.inn. sprawami z zakresu prawa budowlanego, ochrony danych osobowych.

Jeśli szukasz prawnika w Krakowie, zapraszamy do naszej kancelarii.